- {{labels['BookingsModuleModule.error.message']}}
lekker eten, pede wijn, prima bediening...
lekker eten, pede wijn, prima bediening
Snelle bediening, leuk en gezellig kader...
Snelle bediening, leuk en gezellig kader
Goede service, lekkere steak met frietjes en...
Aangenaam verrast door het restaurant op de 1e verdieping. Uitzicht over het Sluispark en super gezellig om te dineren. Zeker een leuke tip.
Heerlijk eten. Lekker wijntje. Supervriendelijk...
Heerlijk eten. Lekker wijntje. Supervriendelijke bediening. Favoriet gezelschap. T was top
gezellig,presentatie eten top, een aanrader,...
gezellig,presentatie eten top, een aanrader, enkel een beetje lawaaierig . Maar dit zeggen we NIET door.
Voornamelijk het lawaai. Het was onmogelijk...
Voornamelijk het lawaai. Het was onmogelijk een conversatie te houden voor 'oudere' oren. De muziek van beneden en het stemmengeluid dat daar poogt bovenuit te komen was zeer luid. Dan nog geruime tijd een eigen muziek in het GC gaf een kakafonie. Zo werd eten stresserend ipv ontspannend. De voorgerechten waren van heel goede kwaliteit, de hoofdgerechten stukken er onder.(harde steak, vis niet ok gebakken, varkensschouden zozo, lever erbij top)
Konden niet kiezen uit de kaart(verplicht hambu...
Konden niet kiezen uit de kaart(verplicht hamburger te nemen)
Wij waren zeer tevreden door: 1ste: de vriendel...
Wij waren zeer tevreden door: 1ste: de vriendelijkheid van de ober 2 de: het eten was zeer lekker. 3 de: Iedereen was zeer gedienstig .