behoort tot de toppers van het Waasland”
“Daarover zijn niet alleen zijn klanten maar ook alle gastronomische gidsen het roerend eens. Zelf blijft hij bij die terechte lof opvallend bescheiden. Dat merk je wanneer hij op een rustige, joviale manier zelf aan tafel zijn bereidingen komt voorstellen. Er wordt immers gewerkt zonder kaart. Elke dag laat Pierre zich inspireren door wat de seizoenen en de markt hem aan lekkere topproducten te bieden hebben.”
Bij Pierre is het toch altijd genieten.... De...
Bij Pierre is het toch altijd genieten.... De borden mochten wel iets warmer zijn, het eten was een beetje aan de lauwe kant. Maar echt dag verse producten. En vooral heel lekkere wijnen! Top lieve bediening. Elke keer een aangename verrassing.
Aangename ontvangst, vlotte bediening. Het...
Aangename ontvangst, vlotte bediening. Het eten was Top! Een aanrader wij komen zeker terug.
Alles oké was in orde bediening en zeker het...
Alles oké was in orde bediening en zeker het eten voor heraliing vatbaar was tevens de verjaardag van mijn vrouwtje!!!
Genoten van een heerlijke lunch. Het plat water...
Genoten van een heerlijke lunch. Het plat water is wel even duur als de wijn ! ! ! Tournée minerale komt je wel duur te staan .
Als je niet tevreden bent in ‘t Vier Emmershof...
Als je niet tevreden bent in ‘t Vier Emmershof ben je nergens tevreden...
Vlotte bediening, lekkere mooi gepresenteerde...
Vlotte bediening, lekkere mooi gepresenteerde gerechten. Een aanrader
Het volledige plaatje klopt!l....
Het volledige plaatje klopt!l.
aangename ontvangst, zeer fijn menu (kok kent...
aangename ontvangst, zeer fijn menu (kok kent zijn stiel) , vlotte presentatie met kennis van zaken, aangenaam kader, goede prijs-kwaliteitsverhouding, als er veel volk zit moet het goed zijn , zonder twijfel is dit het geval.. Wel opmerkelijk dat water,( dat volgens de bediening) van de kraan komt van het restaurant, met bijgevoegd koolzuurgas aangerekend wordt aan 12 €, wat dan weer de prijs is van water van een bekend merk....? Misschien toch een minpuntje : niet de bediening in kostuum maar diegene die de bestekken bracht : zorg voor een properder (niet verfomfaaid ) hemd zonder slordig opgerolde mouwen, niet gesteven kraag, en een broek waar de broeksriemhoudertjes niet zijn afgescheurd... Anders is dit bezoek wel degelijk voor herhaling, en mond aan mondreclame, vatbaar !
Zeer lekker eten.Aangenaam kader. Vriendelijk...
Zeer lekker eten.Aangenaam kader. Vriendelijk personeel. Serene sfeer.
zoals steeds hebben we genoten van het menu...
zoals steeds hebben we genoten van het menu in het restaurant. Vlotte bediening