Budget
€€
Openingsuren
Openingsuren
Over dit restaurant
Het begon allemaal met een boerderij. Een boerderij die door de jaren heen verschillende eigenaars kende, maar sinds het begin van een leuke sfeer. Sinds 1971 is de Kiekenhoeve een horeca aangelegenheid, het evolueerde van een volkscafé gaandeweg naar de brasserie-restaurant van nu. Nu is het aan ons, Jim en Jill, om de Kiekenhoeve verder te zetten. Heel trots staan wij dan ook klaar om jullie te ontvangen voor een gezellige middag of avond. De Kiekenhoeve, da's het hele jaar door puur genieten. Kom in de winter gezellig opwarmen naast onze open haard, al dan niet met een zalig wijntje of een van onze topgerechten. Uitstapje in de zomer? Geniet van de zon op ons terras in het groen. Maak je uitstapje compleet met een bezoek aan het Karrenmuseum van Domein Hemelrijk of kom na een wandeling in het Grenspark van de Kalmthoutse Heide zalig ontspannen met een streekbiertje. Jim en Jill gaan honderd procent voor goeie gerechten, propere prijzen en, vooral, kei-contente klanten. Neem gerust de proef op de som! Een bezoekje aan de Kiekenhoeve, daar geniet je van.
Beoordelingsscore
9.4 Gebaseerd op 1302 beoordelingen
Service
Kwaliteit
Kader
1302 personen hebben dit restaurant beoordeeld
Door uw ervaringen te delen, helpt u anderen bij het maken van hun keuze
partick
Beoordeeld op: 12/05/2025
partick beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Steeds goede service en altijd even lekker !...

Steeds goede service en altijd even lekker !

Familie G.
Beoordeeld op: 12/05/2025
Familie G. beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Fijne sfeer, heerlijke gerechten en vriendelijk...

Fijne sfeer, heerlijke gerechten en vriendelijke bediening.

Jacco V.
Beoordeeld op: 12/05/2025
Jacco V. beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Kinderen, Trendy kader, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Heerlijk eten & geweldige sfeer. Wij komen...

Heerlijk eten & geweldige sfeer. Wij komen altijd weer graag bij de Kiekenhoeve!

Luud v.
Beoordeeld op: 12/05/2025
Luud v. beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Verhouding prijs/kwaliteit

vriendelijke ontvangst en personeel en lekker...

vriendelijke ontvangst en personeel en lekker gegeten

Costermans
Beoordeeld op: 12/05/2025
Costermans beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Alles was tip top in orde. Het eten, de sfeer,...

Alles was tip top in orde. Het eten, de sfeer, de bediening,......Alleen;; ik was verwonderd toen ik binnenkwam, ik had namelijk gereserveerd, maar er was geen tafel voorbehouden.

Patrick
Beoordeeld op: 12/05/2025
Patrick beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Goede service, prachtig terras...

Goede service, prachtig terras

Monique
Beoordeeld op: 11/05/2025
Monique beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Kinderen

Hoofdgerecht te slecht! Fish en chips besteld...

Hoofdgerecht te slecht! Fish en chips besteld met gedachte aan paar sappige vlokkerige stukken vis. Drie bikkelharde stukken vis welke zo dun waren als papier en te droog. Paneerlaag met panko was alleen maar te proeven. Videeke was ook zeer matig. Bediening vriendelijk.

Paul
Beoordeeld op: 11/05/2025
Paul beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Kinderen, Trendy kader, Verhouding prijs/kwaliteit

Enorm geniten van de leuke, vlotte en vriendeli...

Enorm geniten van de leuke, vlotte en vriendelijke bediening. Het eten was bijzonder lekker en goed verzorgd. Lokatie en sfeer was perfecr. We komen zeker een keer terug.

Lindsay
Beoordeeld op: 10/05/2025
Lindsay beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader

Zeer goede service, vriendelijk personeel en...

Zeer goede service, vriendelijk personeel en lekker eten !

Fred
Beoordeeld op: 10/05/2025
Fred beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Goed eten met een prima bediening...

Goed eten met een prima bediening

Alle beoordelingen van dit restaurant