Budget
€€
Openingsuren
Openingsuren
Over dit restaurant
De Roode Leeuw is een uiterst gezellig brasserie-restaurant gelegen in hartje Brasschaat recht tegenover de kerk. Op de eerste verdieping bevindt zich een charmante lounge waar je heerlijk kan wegdromen in de lederen fauteuils en waar op vrijdag- en zaterdagavond live pianomuziek wordt gespeeld. Ook de rokers worden verwend met een knusse rookruimte op de eerste verdieping. De uitgebreide kaart is samengesteld met gerechten uit voornamelijk de Frans-Belgische keuken en gemaakt voor elk budget. Naast de kaart bieden de koks een uitgebreide waaier aan suggesties en seizoensgebonden gerechten aan. De keuken is 7/7 geopend van 11u tot 22u. De Roode Leeuw beschikt over 2 aparte ruimtes geschikt voor diners, vergaderingen en recepties tot 40 personen alsook over een feestzaal tot 110 personen.
Beoordelingsscore
9.0 Gebaseerd op 1020 beoordelingen
Service
Kwaliteit
Kader
1020 personen hebben dit restaurant beoordeeld
Door uw ervaringen te delen, helpt u anderen bij het maken van hun keuze
kris
Beoordeeld op: 02/11/2025
kris beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Ikwas met gasten komen en en zij waren allen...

Ikwas met gasten komen en en zij waren allen zeer tevreden

Francine
Beoordeeld op: 02/11/2025
Francine beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader

Het eten was lekker en de bediening vriendelijk...

Het eten was lekker en de bediening vriendelijk

Eddy
Beoordeeld op: 02/11/2025
Eddy beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Alles was Top !! Ontvangst , menu , bediening...

Alles was Top !! Ontvangst , menu , bediening Gewoon lekker, genieten,

Ria
Beoordeeld op: 01/11/2025
Ria beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Heel lekker en SUPER vriendelijke bediening !!!...

Heel lekker en SUPER vriendelijke bediening !!!

robert b.
Beoordeeld op: 31/10/2025
robert b. beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Verhouding prijs/kwaliteit

alles was tip top in orde we komen nog terug....

alles was tip top in orde we komen nog terug.

Andre
Beoordeeld op: 30/10/2025
Andre beveelt dit restaurant aan voor: Groepen

De ganzenlever als voorgerecht deed me niet...

De ganzenlever als voorgerecht deed me niet aan ganzenlever denken. Het was vrij veel maar uitgeslagen en niet smakelijk. Wat er bij lag , rabarber en rode bessen was ook vrij veel maar lekker. Ge neemt dat echter voor de ganzenlever ( sorry, niet geslaagd) Dan mijn eerste fazantje van dit wild seizoen was een ramp. Ik zou niet eens weten dat het fazant was. Zeer taai. Heb er van geproefd , maar is om snel te vergeten. Ik heb ook tegen de garcon gezegd dat ik zeker geen fazant daar nog kom eten. Ik heb al veel keren komen eten , maar dit was zeker de slechtste keer. Mijn woorden zijn hard misschien. Sorry daarvoor. Ik kon het niet anders Formuleren.

leo
Beoordeeld op: 29/10/2025
leo beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader

Ben al dikwijls gaan eten in de "Roode Leeuw",...

Ben al dikwijls gaan eten in de "Roode Leeuw", is steeds zeer lekker eten, en het personeel is ook altijd zeer vriendelijk !!

Wilfried
Beoordeeld op: 29/10/2025
Wilfried beveelt dit restaurant aan voor: Business lunch/diner, Verhouding prijs/kwaliteit

Goede bediening. Uitstekend eten en drank....

Goede bediening. Uitstekend eten en drank.

Jan
Beoordeeld op: 27/10/2025
Jan beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

het eten was heel lekker, de bediening was...

het eten was heel lekker, de bediening was heel vriendelijk echter...dewijnkaart is niet waaow, waarom Basalt wines niet contacteren, de nr 1 in brasschaat

Anja
Beoordeeld op: 25/10/2025
Anja beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Sfeervol gedekte tafel, prima bediening, gekoze...

Sfeervol gedekte tafel, prima bediening, gekozen voor de promolunch die geweldig was voor die prijs,wij komen zeker terug.

Alle beoordelingen van dit restaurant