te lawaaiierig voor zakenlunch ondanks explicie...
te lawaaiierig voor zakenlunch ondanks expliciete vraag op voorhand om buiten te kunnen zitten, werden we binnen geplaatst "omdat het anders te veel volk zou aantrekken"
Vlot te bereiken & vlot onthaal. Interieur...
Vlot te bereiken & vlot onthaal. Interieur mooi & tafel netjes gedekt. Menu is uitgebreid en dus voor elk wel iets. Ook nog suggesties. Vlotte bediening & lekker eten. Correcte service & rekening. Wel erg luid als het volledig volzet is.
Lekker eten en zeer goede bediening, mooi kader...
Lekker eten en zeer goede bediening, mooi kader
Lekkere brasseriekeuken - attente bediening...
Lekkere brasseriekeuken - attente bediening , zeer mooi terras
Lekker eten en zeer vriendelijke bediening...
Lekker eten en zeer vriendelijke bediening
Bijzondere plek. Lekkere gerechten....
Bijzondere plek. Lekkere gerechten.
Ik was over het algemeen wel tevreden maar...
Ik was over het algemeen wel tevreden maar ik wilde één ding vermelden: ik vroeg of het mogelijk was om koffie met havermelk of andere lactose vrije melk te krijgen. Dit was niet mogelijk. De ober zei dat iedereen dat tegenwoordig vraagt. Dan is het vreemd dat je het niet aanbiedt? Het gaat in mijn geval niet om smaakvoorkeur maar om lactose intollerantie. Deze groep mensen stijgt en daarnaast neemt de groep mensen die dit verkiezen omwille van de smaak ook toe, dus mss een suggestie om dit aan te bieden?
Vriendelijke bediening en lekkere borden...
Vriendelijke bediening en lekkere borden
Verzorgde setting, aangename setting, prima...
Verzorgde setting, aangename setting, prima service en lekker gegeten.