Budget
€€
Openingsuren
Openingsuren
Over dit restaurant
Richie De Clercq heeft het voorbije jaar het restaurant van zijn ouders een heerlijke schwung gegeven. 800 jaar Sint-Niklaas combineer je daarom best met een cuillinair intermezzo in Portobelfino, op amper 50 meter van de grootste markt van België. Portobelfino is een restaurant dat steeds voor verrassende ontwikkelingen zorgt. Verwacht geen vaste kaart, want Richie speelt veel liever in op de actualiteit, het marktaanbod en de dingen die op hem afkomen. Hij kookt met respect voor goeie producten en brengt gerechten gëinspireerd op de klassieke Belgische keuken. Zijn suggesties en menu's (lunch in twee of drie gangen en een suggestiemenu in vijf gangen) zijn uitsluitend gebaseerd op kwaliteitsingrediënten en vaak proef je daarbij een verrassend Oosters accent. Het is duidelijk dat innovatie en traditie elkaar ontmoeten in Portobelfino. Bij mooi weer nemen gasten graag plaats op het gezellige terras vooraan. Portobelfino: De garantie voor kwalitatief, gezellig genieten. De dichtstbijzijnde parkeergelegenheid is onder de markt!
Beoordelingsscore
9.1 Gebaseerd op 128 beoordelingen
Service
Kwaliteit
Kader
128 personen hebben dit restaurant beoordeeld
Door uw ervaringen te delen, helpt u anderen bij het maken van hun keuze
chris
Beoordeeld op: 29/09/2025
chris beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

ik had vooraf gereserveerd voor 4 vegetarische...

ik had vooraf gereserveerd voor 4 vegetarische personen. De bediening was heel vriendelijk en het eten was écht lekker, als we nog eens naar Sint-Niklaas komen, eten we zeker weer hier!

Luc V.
Beoordeeld op: 08/09/2025

vriendelijke bediening en lekker eten...

vriendelijke bediening en lekker eten

Nick
Beoordeeld op: 06/09/2025
Nick beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Het is altijd een hele leuke en aangename sfeer...

Het is altijd een hele leuke en aangename sfeer. Gezeligheid troef. Topservice .

rudi
Beoordeeld op: 01/09/2025
rudi beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

We zijn zondagmiddag met een bevriend koppel...

We zijn zondagmiddag met een bevriend koppel met veel culinaire ervaring komen eten in het voor ons gekende Portabelfino. De ongedwongen ontvangst en gezellige inrichting gaf direct een welkom gevoel. De geweldige gerechtjes die met passie, kennis en kunde door de chef worden bereid zijn een streling voor het oog en vervolgens ook de smaakpupillen. Dit samen met een selectie aangepaste wijnen, (ook BoB arrangement) en een fijne bediening aan tafel maakte de ervaring compleet. Onze gasten waren net als wij in de wolken en gaven aan zeker terug te zullen komen.

Liliane
Beoordeeld op: 31/08/2025
Liliane beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Heel lekker eten , heel vriendelijke bediening...

Heel lekker eten , heel vriendelijke bediening ! Mooie locatie! Heel verzorgd !! Een aanrader!

Martine
Beoordeeld op: 31/08/2025
Martine beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Lekker eten, maar ontzettend duur voor wat...

Lekker eten, maar ontzettend duur voor wat je kreeg. Geen keuze deze dag qua menu en men moest direct voor 5 of 6 gangen gaan.

Paul
Beoordeeld op: 25/08/2025
Paul beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Bijzonder fijne keuken. De gerechten waren...

Bijzonder fijne keuken. De gerechten waren origineel en heel smaakvol. Heel vriendelijke bediening.

Carl
Beoordeeld op: 11/08/2025
Carl beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Heel tevreden, was heel verfijnd en smakelijk! ...

Heel tevreden, was heel verfijnd en smakelijk! En gezellig buiten zitten

Patrick C.
Beoordeeld op: 02/08/2025

Verborgen parel in St Niklaas. Heel lekker...

Verborgen parel in St Niklaas. Heel lekker gegeten,

Tony
Beoordeeld op: 28/07/2025
Tony beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader

Super vriendelijke mensen. Mooie presentatie...

Super vriendelijke mensen. Mooie presentatie van de fijne, originele gerechten

Alle beoordelingen van dit restaurant