Beoordelingen van Brasserie Kroost (van Der Valk Drongen-gent)

1713 personen hebben dit restaurant beoordeeld
Boek je restaurant online en je ontvangt de dag na je restaurantbezoek een uitnodiging om je review te schrijven en te delen
8.7
1713 beoordelingen
datum score
Kris
Beoordeeld op: 05/04/2026
Kris beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Verhouding prijs/kwaliteit

Vriendelijk onthaal. Afwisseling in het aanbod...

Vriendelijk onthaal. Afwisseling in het aanbod Het aanvullen van het buffet kon iets beter. Bv aanvulling eieren

Carine
Beoordeeld op: 05/04/2026

Er waren veel schotels leeg ook de eieren en...

Er waren veel schotels leeg ook de eieren en het duurde zeer lang voor het aangevuld werd.Zeer vriendelijke dame maar had de indruk dat ze alles moest doen

Tessa
Beoordeeld op: 04/04/2026
Tessa beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

De service mocht iets sneller, er was veel...

De service mocht iets sneller, er was veel tijd tussen aperitief voorgerecht en hoofdgerecht. Ik had de indruk dat personeel wat onderbemand was. Ik vind ook het interieur wat achterop en zeteltjes waren heel erg doorgezakt wat rugpijn veroorzaakte bij ons gezelschap. Eten was zeker lekker en ok wat betreft prijs kwaliteit.

Nadine
Beoordeeld op: 03/04/2026
Nadine beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Business lunch/diner, Verhouding prijs/kwaliteit

Alles was inorde. Vriendelijk ontvangst....

Alles was inorde. Vriendelijk ontvangst.

Suan
Beoordeeld op: 02/04/2026
Suan beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Kinderen

Wij zijn al meermaals komen ontbijten. Altijd...

Wij zijn al meermaals komen ontbijten. Altijd al heel tevreden geweest. Zowel tijdens een weekdag als in het weekend. Maar gisteren waren we wel teleurgesteld. De randjes van de kaas lagen opgekruld omdat ze al een tijd uitslagen of zelfs uitgedroogd waren, de brie was volledig uitgedroogd,de chocoladebroodjes en croissants waren heeeel hard en werden niet aangevuld,... heel jammer! Wij begrijpen dat het geen assortiment kan zijn zoals op weekenddagen en de prijs is daar ook zeker naar maar kwaliteit zou nooit mogen minderen.

Els
Beoordeeld op: 01/04/2026
Els beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Kinderen, Business lunch/diner, Trendy kader, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Het was weekdag en erg rustig, dat kon ik wel...

Het was weekdag en erg rustig, dat kon ik wel waarderen. Vriendelijke ontvangst. Zeer uitgebreid en zeer proper buffet.

Sofie
Beoordeeld op: 30/03/2026
Sofie beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Kinderen

Mooi aanbod, mooie prijs en speelruimte voor...

Mooi aanbod, mooie prijs en speelruimte voor kindjes, vriendelijk personeel

Luc
Beoordeeld op: 30/03/2026
Luc beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Rustige sfeer, vlotte bediening. Het eten...

Rustige sfeer, vlotte bediening. Het eten was goed

Gwendaline
Beoordeeld op: 29/03/2026
Gwendaline beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Kinderen, Trendy kader, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Aangename sfeer. Heerlijk eten en vriendelijke...

Aangename sfeer. Heerlijk eten en vriendelijke bediening.

Jana M.
Beoordeeld op: 29/03/2026
Jana M. beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Kinderen, Verhouding prijs/kwaliteit

Heel vriendelijke en behulpzame medewerkers,...

Heel vriendelijke en behulpzame medewerkers, lekker gevarieerd ontbijt met voor elk wat wils, ook glutenvrij aanbod. Kindvriendelijk met aparte speelzone. Top!

datum score