Omdat we al een "aantOmdat we er al "een aantal...
Omdat we al een "aantOmdat we er al "een aantal" jaren elke keer als we naar de zee gaan naartoe gaan... en elke keer zijn we meer dan tevreden... raad ik het "sterk" aan iedereen die naar de zee gaat om daarheen te gaan... het staat in onze Top 5/Top 10!! ;-)al" jaren
Lekker eten kei vriendelijke bediening voor...
Lekker eten kei vriendelijke bediening voor herhaling vatbaar
Er was veel teveel lawaai, zowel door de gasten...
Er was veel teveel lawaai, zowel door de gasten als door het personeel. Er was ook geen kapstok voorzien.
eten was heel lekker - gastvrij ontvangen en...
eten was heel lekker - gastvrij ontvangen en bediening was top !! zeker eens langs gaan en genieten van de positieve sfeer !!
Zeer lekker en snelle vriendelijke service...
Zeer lekker en snelle vriendelijke service
Uitermate goed eten, en zeer leuke bediening...
Uitermate goed eten, en zeer leuke bediening
We hadden alledrie een ander gerecht: mosselen...
We hadden alledrie een ander gerecht: mosselen natuur, slibtongetjes en koninginnenhapje. Alledrie de gerechten waren niet lekker, niet mooi gepresenteerd. De puree was melig en niet lekker. De tongetjes waren niet perfect gebakken. De mosselen waren klein. In het koninginnenhapje zat weinig wit vlees en geen verse champignons. Jammer. We kwamen hier elk half jaar. De kwaliteit is erop achteruit gegaan.
Vriendelijke bediening en lekker eten....
Vriendelijke bediening en lekker eten.
Lekker eten ,vriendelijk personeel ....
Lekker eten ,vriendelijk personeel .