Budget
€€
Openingsuren
Openingsuren
Over dit restaurant
Met hun restaurant Boerlare 14hebben Kim en Elien allebei laten zien wat ze kunnen. Kim, de sterke man in de keuken, staat garant voor uitstekende kwaliteit op uw bord tegen een aantrekkelijke prijs. Elien heet zijn gasten een warm en vriendelijk welkom. Samen bieden zij het kwaliteitslabel waar zij de afgelopen jaren hard voor hebben gewerkt. Met het restaurant Laan 7 willen Kim en Elien authenticiteit en een nog betere eetervaring bieden. In Laan 7 serveren Kim en Elien Frans-Belgische gerechten. Ze blijven verrassen met hun eigentijdse culinaire accenten maar ook met hun aandacht voor elk detail. Chef Kim Rutsaert studeerde aan de hotelschool Spermalie in Brugge. Hij werkte tien jaar in het beroemde restaurant Zoetendale, daarna Boelare 14 en nu Laan 7. Kim legt de lat voor zichzelf graag hoog en probeert graag elegante combinaties van verse groenten met vlees en vis en heerlijke sauzen uit.
Beoordelingsscore
9.6 Gebaseerd op 1696 beoordelingen
Service
Kwaliteit
Kader
1696 personen hebben dit restaurant beoordeeld
Door uw ervaringen te delen, helpt u anderen bij het maken van hun keuze
Edwin
Beoordeeld op: 08/08/2025
Edwin beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Heerlijke smaken, mooie presentatie, aangenaam...

Heerlijke smaken, mooie presentatie, aangenaam kader en supervriendelijke bediening!

Elsie
Beoordeeld op: 07/08/2025
Elsie beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Business lunch/diner, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Leuke setting, stijlvol interieur. Genoten...

Leuke setting, stijlvol interieur. Genoten in het avondzonnetje op het terras van de lekkere aperitief. Erna binnen gedineerd. Lekkere, verrassende smaakcombinaties, mooi gepresenteerd en steeds met zeer passende smaakvolle wijnen. Goede vlotte, vriendelijke bediening. Al vonden we de bazin nogal erg zenuwachtig, haastig overkomen. Moest ze zich iets rustiger bewegen zou het meer aansluiten op de anders relaxte sfeer ... Dit was een eerste ervaring hier maar zeker voor herhaling vatbaar, enorm genoten en de smaakpapillen zijn verwend geweest. We komen zeker nog terug!

Peter V.
Beoordeeld op: 07/08/2025
Peter V. beveelt dit restaurant aan voor: Business lunch/diner, Trendy kader

Vriendelijke bediening, mooie presentatie en...

Vriendelijke bediening, mooie presentatie en kwaliteit op je bord en zeer aangenaam om binnen of buiten te zitten.

Tania
Beoordeeld op: 07/08/2025
Tania beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Super lekker gegeten. Vlotte en vriendelijke...

Super lekker gegeten. Vlotte en vriendelijke service

Kevin
Beoordeeld op: 06/08/2025
Kevin beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Business lunch/diner, Verhouding prijs/kwaliteit

Lekker eten aan nog degelijke prijs. Kwaliteit...

Lekker eten aan nog degelijke prijs. Kwaliteit moet betaald worden.

Chris
Beoordeeld op: 06/08/2025
Chris beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Heel tevreden over het eten en de bediening....

Heel tevreden over het eten en de bediening. Maar, het lawaai was verschrikkelijk. We zaten aan een tafel van 2 aan het venster. Praten met elkaar was onmogelijk. Jammer

Nicole
Beoordeeld op: 03/08/2025
Nicole beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Zeer vriendelijke bediening. Heel lekker geget...

Zeer vriendelijke bediening. Heel lekker gegeten. Mooie locatie waar men ruimte heeft in het restaurant. Heel goede prijs.

Johan
Beoordeeld op: 03/08/2025
Johan beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Kinderen, Business lunch/diner, Trendy kader, Verhouding prijs/kwaliteit

Heel gezellig en aangenaam restaurant met een...

Heel gezellig en aangenaam restaurant met een zeer vriendelijke gastvrouw. Het eten was zeer lekker ! We kozen het keuzemenu waar zeker iedereen zijn smaak zal uit vinden. De prijs kwaliteit was zeer goed ! Wij zijn fan !

Nicole
Beoordeeld op: 03/08/2025
Nicole beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Verhouding prijs/kwaliteit

Zeer lekker en zeer vriendelijk...

Zeer lekker en zeer vriendelijk

Christophe G.
Beoordeeld op: 03/08/2025
Christophe G. beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Gezellige intieme restaurant. Goeie service...

Gezellige intieme restaurant. Goeie service heerlijk eten. Niet te groot wat het ook weer persoonlijker maakt. Warme ontvangst en goeie raad met wijnen voor bij het eten. Ook goed voor mensen die een maagverkleining hebben ondergaan krijg je goeie raad qua eten. Een top ervaring ik raad het iedereen aan.

Alle beoordelingen van dit restaurant