Goede sfeer in het restaurant. Vriendelijke...
Goede sfeer in het restaurant. Vriendelijke bediening. Het geserveerde menu was boven verwachting. Mooi op smaak, aangenaam tempo. Complimenten voor de gebakken schelvis en de Fazant uit De Kempen. Fijn dat de sauskannetjes op tafel bleven en een tweede koffie werd ingeschonken. Een nieuw bezoek waard!
mooi gebalanceerde lunchmenu, voortreffelijke...
mooi gebalanceerde lunchmenu, voortreffelijke geselecteerde wijnen bij het menu, zeer goede bediening, uiteraard een prachtig interieur.
Heel lekker. Prima service. Fijne locatie...
Heel lekker. Prima service. Fijne locatie
Menu met aangepaste wijnen was zeer lekker. Daa...
Menu met aangepaste wijnen was zeer lekker. Daarbij nog een perfecte bediening in een toffe omgeving. Wij gaan terug.
Zoals altijd, heerlijke 3 gangen-lunch met...
Zoals altijd, heerlijke 3 gangen-lunch met mijn advocaten-stagiairs. Zelf de wijn gekozen. Standingvolle bediening in een rustige setting; Goede prijs kwaliteit verhouding.
Hemelse ervaring op alle vlakken: eten, service...
Hemelse ervaring op alle vlakken: eten, service, klantvriendelijkheid, interieur, servies/bestek/tafeldekking!
Pure smaken, mooi gedekte tafel . Klein minpun...
Pure smaken, mooi gedekte tafel . Klein minpuntje misschien is de akoestiek.
Het was een totaal geslaagde avond Het menu...
Het was een totaal geslaagde avond Het menu was heerlijk over de ganse lijn.de aangepaste wijnen waren prima en niet te vergeten de bediening was perfect.Wij hebben genoten