Budget
€€
Openingsuren
Openingsuren
Over dit restaurant
Welkom in onze recent vernieuwde brasserie “Ter Poele” waar gezelligheid en culinaire verwennerij troef zijn. Zijn trendy interieur, kunstwerkjes en uniek uitzicht op het park maken van uw bezoek een onvergetelijke ervaring. Ons keukenteam stelt u dagelijks een dagvers 3-gangen “Artmenu” voor € 29,00. Kiest u liever voor hetalternatief aan de kaart, dan kunt u kiezen voor een greep uit de voor-, hoofd- en nagerechten. Onze kaart bevat tal van streekgerechten en producten die met veel zorg bereid zijn. Aanraders zijn de ambachtelijke garnaalkroketten, vers gebakken slibtongetjes en huisgemaakte tiramisu! Probeert u het maar! Het zal u bevallen! Smakelijk!
Beoordelingsscore
9.3 Gebaseerd op 735 beoordelingen
Service
Kwaliteit
Kader
735 personen hebben dit restaurant beoordeeld
Door uw ervaringen te delen, helpt u anderen bij het maken van hun keuze
Erwin
Beoordeeld op: 21/02/2026
Erwin beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Vriendelijk ontvangst en bediening Vroegen...

Vriendelijk ontvangst en bediening Vroegen frietjes i.p.v. puree bij de lunch, was geen probleem en met de glimlach

Viviane
Beoordeeld op: 20/02/2026
Viviane beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Verhouding prijs/kwaliteit

Prijs-kwaliteit, was zoals altijd prima! Person...

Prijs-kwaliteit, was zoals altijd prima! Personeel zeer attent. De kleine ongemakken mbt de renovatiewerken namen we er graag bij. Zoals het personeel meedeelde: 'het is voor de goede zaak'.

Luc
Beoordeeld op: 19/02/2026
Luc beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Verhouding prijs/kwaliteit

Altijd even verzorgt en lekker, alsook vriendel...

Altijd even verzorgt en lekker, alsook vriendelijke bediening. Zeker een aanrader!

marc
Beoordeeld op: 12/02/2026
marc beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

goede verhouding prijs kwaliteit goede en vrien...

goede verhouding prijs kwaliteit goede en vriendelijke bediening

Beoordeeld op: 09/02/2026
beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Alles was tot in de puntjes hoe geregeld...

Alles was tot in de puntjes hoe geregeld

Roger
Beoordeeld op: 08/02/2026
Roger beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

We waren met een twaalftal vrienden van wie...

We waren met een twaalftal vrienden van wie de meesten Velotel nog niet kenden omdat ze ofwel in Brussel ofwel aan de franse grens wonen; zelf zijn wij regelmatige bezoekers omdat diverse van onze buren bij jullie wonen en wij dan genieten van jullie lekkere verwenkoffie of andere lekkere drankjes. Op die wijze hadden wij hen uitgenodigd en dat ze ervan genoten hebben.... ze vonden de sfeer, het eten, de bediening en de vriendelijkheid super. ze waren ook verrast dat er toch nog restaurants zijn die een heel eerlijke maaltijd qua kwaliteit en kwantiteit kunnen aanbieden tegen een eerlijke prijs. dikke merci voor alles en wij zijn reeds een volgend bezoek aan het voorbereiden. grtjs Chris en Roger

Danny
Beoordeeld op: 08/02/2026
Danny beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader

Goeie service en vriendelijke bediening...

Goeie service en vriendelijke bediening

Werner
Beoordeeld op: 02/02/2026
Werner beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader

Zee verzorgde Brunch...

Zee verzorgde Brunch

Maria
Beoordeeld op: 30/01/2026
Maria beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Goede bediening en goed eten gezellige sfeer...

Goede bediening en goed eten gezellige sfeer enkel muziek iets te luid. De plaats van de tafel kon beter, voor de helft van de personen ( 6 ) kon enkel worden gekeken op een muur.

Johan
Beoordeeld op: 30/01/2026
Johan beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Verhouding prijs/kwaliteit

lekker eten 1 detail DJ mag eens een nieuw...

lekker eten 1 detail DJ mag eens een nieuw repertoire maken, het is steeds dezelfde muziek

Alle beoordelingen van dit restaurant