Om dit te vieren bieden wij de Voorjaarspromo “Vous lé Vous” voor 2 personen aan 195€ in plaats van 225€.
Inbegrepen: overnachting van donderdag op vrijdag, ontbijt op vrijdagmorgen en op vrijdagmiddag een Culinair All-in lunch menu.
Niet inbegrepen: toerismebelasting à 2,5€ pp/pn.
Annelies en Giovani heten u van harte welkom in Vous Lé Vous.
Vous lé Vous is buiten een restaurant waar elke dag met liefde voor het product gekookt wordt ook een Charmehotel met 5 kamers.
Vous Lé Vous combineert landelijke rust met culinaire genot en helpt u zo te ontsnappen aan de drukte van elke dag.
Een heerlijk diner met vrienden of familie, een verrassend weekendje weg met uw partner of een productieve businesslunch met een klant, Vous Lé Vous bedient u op uw wenken.
Als Limburger legt Giovani een voorliefde aan de dag voor het gebruik van locale producten. Deze Belgische en Limburgse lekkernijen verwerkt hij met oog voor detail tot gezonde seizoensgerechten.
Verrassende gerechten. Aparte samenstelling...
Verrassende gerechten. Aparte samenstelling van smaken. Heel lekker.
Gewoonweg top, combinatie logeren en diner...
Gewoonweg top, combinatie logeren en diner op de kamer.
We zijn enorm tevreden! Het eten was subliem...
We zijn enorm tevreden! Het eten was subliem lekker. Het ontvangst was zeer vriendelijk. Het feit dat we ons eten op de kamer kregen was een uitzonderlijke ervaring.
mooie kamer lekker eten prima service...
mooie kamer lekker eten prima service
Uitstekende ervaring, heerlijk eten, attente...
Uitstekende ervaring, heerlijk eten, attente verwelkoming en bediening! Aanrader!
We vinden het oprecht geweldig dat vous le...
We vinden het oprecht geweldig dat vous le vous ons deze ervaring kon bieden in deze barre tijden. We hebben fantastisch gegeten en gedronken en komen zeker nog eens terug